Yaşam

Beylikdüzü’nde Çocuklarda 23 Nisan Coşkusu

Beylikdüzü Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Aşık Veysel Hoş Sanatlar Lisesi sahnesinde etkinlik düzenledi. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın ve Hüseyin Tütüncü Gündüz Çocuk Yuvası öğrencilerinin hazırladığı gösteriler büyük beğeni toplarken, çocukların sevincine etkinliğe katılan veliler de eşlik etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı ve çocuklara hediye edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın ve Hüseyin Tütüncü Gündüz Yuvası öğrencileri etkinlik düzenledi. dünyanın çocukları. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte, minik öğrencilerin hazırladığı gösteriler büyük beğeni topladı, etkinliğe katılan veliler de çocukların sevincine eşlik etti.

“Her mahalleyi bir eğitim merkezi ile buluşturuyoruz”

Aşık Veysel Hoş Sanatlar Lisesi sahnesinde gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Turan, “Çocukların pırıl pırıl kalplerini çocuklarla buluşturan Beylikdüzü Belediye Başkanımız Mehmet Murat Çalık. uygar çağdaş bir eğitim düzeyi, çocuklara ‘Her Mahalleye Bir Kreş’ sözünü ilk günden beri kazandırmıştır. Bakımını biliyoruz. Beylikdüzü’nde her mahallede bir değil iki üç anaokuluna gitmek üzereyiz. Burada göstermiş olduğunuz ilgi bizlere azim ve kararlılık da veriyor. Yapılan ve üretimi devam eden kreşlere sizlerden gelen ilgi kararlılığımızı daha da artırmaktadır. Beylikdüzü’ndeki her mahalleyi eğitim merkezleriyle buluşturuyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu