Teknoloji

Diablo 4 Önceden Yüklendi: Dosya Boyutları Açıklandı

 
Blizzard tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak aksiyon, rol yapma, macera oyunu Diablo 4 ön yüklemeye açıldı. 6 Haziran’da PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkması planlanan oyunu ön sipariş verenler şimdiden indirebiliyor. Ayrıca ön sipariş verenler oyunu 1 Haziran (Türkiye’de 2 Haziran) prestijiyle oynayabiliyor.
 
Diablo 4 belge boyutları belli oldu
 
 
 
Diablo 4 şu anda ön kurulum için mevcut ve kullanıcılar dilerlerse oyunu indirip hazır tutabiliyorlar. Oyunun ön yüklemesi ile birlikte oyunun döküman boyutları da belirlenmiş olup, oyunun boyutu her platformda değişiklik göstermektedir.
 
Dosya boyutlarına bakacak olursak oyun 4K dokular ile PS4’te 40.4 GB, PS5’te 75.5 GB, Xbox tarafında 74.2 GB, PC’de 46 GB ve PC’de 84 GB olarak karşımıza çıkıyor.
 
Türkçe dil takviyesi ile çıkacak izometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 Battlenet, Xbox ve Playstation mağazalarında 1.199 TL’ye satışta. Oyunda kendi karakterimizi yaratabiliyor, tehlikeli topraklara ve bölgelere gerçek adımlar atabiliyor, karakterimizi geliştirebiliyor ve bu çaba içinde hayatta kalmaya çalışabiliyoruz.

elbeyliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu