Haber

KUTSO’da meclis başkanı seçimi ve devir teslim töreni yapıldı

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasında (KUTSO) meclis başkanlığı seçimi ve zaman teslim merasimi gerçekleştirildi.

KUTSO binasında toplanan meclis üyeleri, lider, lider yardımcıları, katip üye ve hesapları inceleme komitesi üyeleri için oy kullandı.

Meclis başkanlığı için iki listenin yarıştığı seçimde Halil İbrahim İğli 12 oy, Menderes Oktay ise 20 oy alarak KUTSO meclis lideri seçildi.

Seçim sonrası konuşan Oktay, KUTSO seçimlerinin son derece demokratik bir ortamda, bir çok seçime örnek gösterilecek bir formda sonuçlandığını söyledi.

Seçimlerde dört adayın yarıştığını anımsatan Oktay, “Bundan sonra KUTSO için, bölge ve ülke ekonomisinin kazanması için çalışacağız. Diğer aday arkadaşlarımızla, diğer listeden meclise giren meclis üyelerimizle birlik olarak, fikirleri tartışarak, en iyisi ve en güzelini yapacağız. Ben tüm üyelerimize, meclise giren arkadaşlarımıza ve yeni yönetim kurulu başkanımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Meclis toplantısının akabinde KUTSO eski lideri Murat Hüdavendigar Günay, KUTSO İdare Heyeti Başkanlığına seçilen Fahri Özen’e misyonunu devretti.

Günay, buradaki konuşmasında, kendisinin bu seçimde aday olmayacağını açıkladığını ve bundan sonraki süreçte yeni seçilen lider ve idare konseyi üyelerine elinden gelen takviyesi vereceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu