Haber

Tansu Dayan, tek aşkı Umut Evirgen’i koruyan Alina Boz’u “Eli vuruldu” diyerek moralini bozdu.

Tansu Dayan, Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını beğendikten sonra gündeme gelen sevgilisi Umut Evirgen’i koruyan Alina Boz’a ‘Eli çarptı’ diyerek dalga geçti.

Hatırlarsanız Umut Evirgen ile Alina Boz’un ani aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Çiftin aşkının bu kadar ilgi görmesinin belli nedenleri vardı. Birincisi Umut Evirgen’in dillere destan çapkınlığı ve geniş aşk geçmişi, ikincisi ise bu aşkın Alina Boz’un Mithat Can Özer ile yıllardır devam eden ilişkisinin bitmesinden sadece 17 gün sonra başlaması…

Aşklarını tereddüt etmeden paylaşan ve her şeyi tüm hızıyla yaşayan çiftin, 2 Aralık’ta evleneceği yönünde son dönemde dedikodular ortaya çıktı.

Ancak asıl dikkat çeken ise Alina Boz’la evlilik arifesinde olduğu dedikoduları çıkarken Umut Evirgen’in gidip Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını beğenmesi, fark edilince de hemen geri çekmesi oldu.

Sevgilisi Umut Evirgen’e eski sevgilisinin fotoğrafını beğenip beğenmediği sorulduğunda Alina Boz’un verdiği yanıtla konu daha da ilginçleşti.

Alina Boz: “Böyle bir şey mümkün mü? Eli vuruldu, bu bir şey. Açıkçası sosyal medyaya çok fazla bakmıyoruz. Ben de pek kullanmıyorum. “Aramızda bu duruma ilişkin böyle bir diyalog veya tartışma olmadı.” diyerek Evirgen’i savundu.

Bu durumu komik bulan kişilerden biri de ünlülerden hoşlanmasıyla ünlü sosyal medya fenomeni Tansu Dayan’dı.

Hikayesinde Alina Boz’un cevabını ilk olarak Tansu Dayan paylaşarak, “Eli mi çarptı? Acilen Umut Evirgen’in sihirbazına ulaşmamız lazım. Çok iyi iş çıkardı.” ?

Daha sonra büyüyü bozması için Alina Boz’a “Bu sana yapacağım son iyilik” diyerek dua gönderdi… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu